Potápění Filipíny SIargao s PhilAdventures
      Na ostrově Siargao jsme zbudovali základnu nabízející různé druhy dobrodružných vodních aktivit(potápění,surfing,kiteboarding a dalších),výlety po čarokrásných  tropických ostrůvcích s bílými plážemi a kýčovitými palmami,návštěvy rybářských osad,skvělé rybaření (možnost grandiózních úlovků mečounú,mahi-mahi a dalších),výlety do pralesů atd.
      K dispozici máme i velice kvalitní ubytování evropských standardů přímo na nejlepší pláži v General Luna s panoramatickým výhledem na obrovské vlny deroucí se z Pacifiku.Nedaleko resortu se nachází nejvyhlášenější místo pro surfování  na Filipínách -Cloud 9, světových parametrů.
     Večer si můžete užívat s novými či starými přáteli v jednom z mnoha místních barů či na jedné z diskoték.
     Garantujeme Vám,že při dobrodružstvích,která nabízíme ,hřmotu vln Tichého oceánu i pohledu na nebe plné hvězd ,velmi rychle vypnete a zapomenete na stres všedních dnů ,budete odjíždět relaxovaní a odpočatí.
     Pro své aktivity máme k dispozici nejmodernější technické vybavení ,rychlou loď i zkušené průvodce.
     Ani hlady u nás neumřete,v našem resortu nabízíme vynikající evropská ,americká i asijská jídla za velice rozumné ceny,která vám zabalíme i na cesty.


        Tak neváhejte a přijeďte užívat, čekáme na Vás !!

Copyright Philadventures 2010,Roman Cadek in RBV
     Nabízíme Vám prožití jedinečných zážitků v tropickém ráji na ostrově Siargao na Filipínách - pohádkovém  ostrově vystrčeném do vod nezkrotného Tichého oceánu se smaragdovou neznečištěnou vodou,krásnou přírodou i příjemnými obyvateli.Také organizujeme kombinované potápěčské výpravy na další filipínské prvotřídní potápěčské lokality,trekingy na vulkány i ostatní dobrodužné a adrenalinové aktivity na Filipínách.
Phil Adventures

Propagujte i svojí stránku
ZÁŽITKY  V  TROPICKÉM  RÁJI
Novinka !!!              Novinka !!!              Novinka !!!             Novinka !!!